Príďte navštíviť medzinárodnú školu s učebnými osnovami z Univerzity Cambridge a s individuálnym prístupom k žiakom.

Navštívte nás

Náš prvý Cambridge Merch v limitovaných farbách a počtoch je stále v ponuke. Túto jedinečnú letnú kolekciu 2019 môžete nakupovať do konca tohto leta.

Kúpiť tu

Kluby a krúžky

Kluby v školskom roku 2019/2020

UTOROK Ročník Učiteľ
Drama for Christmas Performance Y4 - Y6 Ms Mattey, Ms Mila
Props for Christmas Performance Y4 - Y6 Ms Csilla
Maths Challenges Y4 - Y6 Mr Masoud
Basketball Y6 - Y8 Mr Peter
Scrabble Y3 - Y6 Ms Parker
Code Club Y4 - Y6 Ms Laura
Slovak for beginners Y3 - Y4 Mrs Gitka
Outdoor activities for CCA and DofE Y7 - Y11 Mr Andy, Mr John, Mr David
French for beginners Y7 - Y9 Ms Matina
Basketball Club Y7 - Y8 Mr Peter, Mr Trevor
Chess Club Y7 - Y14 Mr David, Mr Mike
Advanced Drama Club Y10 - Y14 Ms Joceline
Anime Club Y7 - Y14 Mr Ryan
Maturita support Club Y14 Ms Gabriela
Slovak homework Club Y7 - Y9 Ms Martina
MUN and EEYP conference preparation Y10 - Y14 Ms Nichola
STREDA Ročník Učiteľ
Tichu Y5 - Y6 Mr George
Dance Club Y4 - Y6 Ms Natalia
Football Y4 - Y6 Ms Gemma
Homework Club Y3 - Y6 Ms Sharam
Baking Club Y2 - Y3 Ms Bianka, Ms Zuzana
Craft Club Y2 - Y3 Ms Jana G.
Physics support Club Y12 Ms Simona
German Club Y9 - Y11 Mrs Jana
Environment Club Y7 - Y10 Ms Alison
ŠTVRTOK Ročník Učiteľ
Chess Y4 - Y6 Mr Robert
Football Y2 - Y3 Mr Stefen, Mr Jack
Animal Club Y3 - Y4 Ms Orla
Gardening Club Y3 - Y6 Ms Petra
Machine learning Club Y10 - Y14 Mr Ryan
IGCSE German Club Y10 Mrs Jana
Spanish Club Y7 - Y9 Ms Consuelo

Krúžky v školskom roku 2019/2020

PONDELOK Ročník Učiteľ Čas
Yoga pre prvý stupeň Y2 - Y6 Nina Menkynová 15:45-16:25
Yoga pre druhý stupeň Y7 - Y11 Nina Menkynová 16:30-17:10
Floorbal pre prvý stupeň Y2 - Y7 Rado Bohman 15:45-17:15
Floorball pre druhý stupeň Y8 - Y11 Rado Bohman 17:20-18:30
Judo Y2 - Y6 Dávid Dikácz 15:45-16:5
UTOROK Ročník Učiteľ Čas
Floorball pre prvý stupeň Y2 - Y7 Rado Bohman 16:45-18:15
Parkour Y2 -Y11 Dominik Neuberg 15:45-16:45
STREDA Ročník Učiteľ Čas
Malí Medici Y2 - Y6 Fakulta Medicíny, Bratislava 15:45-16:45
ŠTVRTOK Ročník Učiteľ Čas
Floorball pre druhý stupeň Y8 - Y11 Rado Bohman 17:20-18:50
Šerm Y3 - Y6 Ján Cipár 15:45-16:45
PIATOK Ročník Učiteľ Čas
Parkour Y2 - Y11 Dominik Neuberg 15:45-16:45
Cirkus-Kus Y2 - Y6 Elena Kremnická 15:45-16:45
ĽUBOVOĽNÝ DEŇ Ročník Učiteľ Čas
Gitara, husle, violončelo, viola Y2 - Y14 Bronislav Svitek konzultovať s p. Svitekom