70. Devínsky beh

V nedeľu, 9. apríla sa bude konať 70. výročný ročník Devínskeho behu. Aj tentokrát sa doň plánujeme s bežeckým tímom Cambridge International School zapojiť.

V prípade, že radi beháte, ale nechcete ísť sami budeme veľmi radi, ak sa pripojíte k nášmu školskému tímu. V rámci Devínskeho behu (11625 m) sa beží aj detský beh – 2600 metrov, a pozývame naň všetkých študentov našej školy. Škola za našich žiakov uhradí štartovný poplatok.

Prosím vyplňte prihlášku online na Google forms tu najneskôr do piatku, 24. marca, ak by ste sa chceli pripojiť, a my Vás zaregistrujeme. Propozície behu a ďalšie informácie od organizátorov nájdete tu

Ďalšie organizačné informácie pošleme už len registrovaným účastníkom.

Tešíme sa na Vás!


Kalendár

Novinky

LETNÉ PRÁZDNINY

30. august - Úvodný deň pre nových žiakov Y2

2. september - Začiatok šk. roka o 8:30