back

Classical Music Assembly

17.01.2020 / share

Minulý piatok sme mali možnosť vychutnať si špeciálne Assembly venované Klasickej hudbe. Naši študenti sa chceli dozvedieť viac o tom, čo je to klasická hudba a aké sú výhody jej počúvania.

Minulý piatok sme mali možnosť vychutnať si špeciálne Assembly venované Klasickej hudbe, pod vedením Ms Mily. Naši študenti sa chceli dozvedieť viac o tom, čo je to klasická hudba, aké sú výhody jej počúvania a prečo by mali hrať na hudobný nástroj. Talentovaní Primary študenti predviedli svoje nadanie hrou na klavír, avšak, o skvelú atmosféru sa postarali aj dievčatá zo Secondary. Ella nás očarila hrou na harfu, Carmen si zahrala na flautu a baletka Dorotka nás svojim tancom preniesla do muzikálu Luskáčik.

More articles

07.03.2020

Oznam vedenia školy

Oznam vedenia školy Cambridge International School v súvislosti s výskytom Koronavírusu COVID-19 u rodinného príslušníka detí navštevujúcich naše školské zariadenie.

25.02.2020

Pancake day

Deň palaciniek – inak Fašiangový utorok, je festival oslavovaný v krajinách na celom svete. Naši študenti a triedni učitelia Y3P, Y4H a Y4M sa do tohtoročných osláv zapojili vo veľkom štýle.

10.02.2020

Valentine´s day Assembly of 11P

Aj tento rok sa o Valentínske Assembly postarala trieda Ms Joceline, ktorá nám predviedla originálne predstavenie a vlastné spracovanie príbehu Rómea a Júlie.

25.01.2020

New Year's Floorball Tournament

Náš Novoročný Florbalový turnaj, ktorý sa konal 25. Januára 2020, mal tento rok skvelú účasť. Všetky deti, rodičia aj učitelia boli motivovaní priniesť do hry čo najviac, aby sa ich tím stal víťažným.