back

Ja nosím žltú - výzva pri príležitosti týždňa duševného zdravia

16.10.2020 / share

Pri príležitosti týždňa mentálneho zdravia sa dňa 16. októbra rozhodli učitelia, zamestnanci aj študenti našej školy zvýšiť povedomie o tejto téme.

Pri príležitosti týždňa mentálneho zdravia sa dňa 16. októbra rozhodli učitelia, zamestnanci aj študenti našej školy zvýšiť povedomie o tejto téme. Veľmi si vážime všetkých, ktorí podporili túto údalosť a obliekli sa do žltej farby, vrátane nášho výkonného riaditeľa Mr Aarona Kinga, ktorý si ako symbol obliekol žltú kravatu. Študenti a učitelia druhého stupňa sa zapojili do mnohých zaujímavých aktivít, ktoré viedla Ms Phaup a Ms Marina a týmto spôsobom by sme im chceli ešte raz poďakovať. Pomôžme vytvoriť novú generáciu, ktorá bude tak otvorene hovoriť o svojom duševnom zdraví, že ďalšia generácia už nikdy nebude vnímať túto stigmu.

More articles

04.12.2020

Mikuláš 2020

Aj tento rok nás v CIS navštívil Mikuláš spolu s vernými pomocníkmi anjelom a čertom. Nielenže k nám priniesli príjemnú sviatočnú atmosféru ale tiež čokolády pre dobré deti a cibuľu pre nezbedníkov.

20.11.2020

Odd socks day

Minulý týždeň sme pod vedením Mr Petra Davidsona (zástupcu pre prvý stupeň) zorganizovali "Týždeň proti šikane" a zvláštnymi ponožkami tak dali najavo, že byť odlišným je fajn!

11.11.2020

Remembrance day & Poppy Appeal

11. novembra sme si u nás v CIS pripomenuli Deň vojnových veteránov a predajom červených makov tiež podporili Kráľovskú britskú légiu.