Dni otvorených dverí v CIS

Srdečne pozývame všetkých rodičov hľadajúcich školu pre svoje deti na Dni otvorených dverí v CIS. Budete mať možnosť vidieť, ako naša škola funguje, nazrieť do viacerých hodín, a prehliadnuť si naše priestory. Toto podujatie je výbornou príležitosťou prejaviť záujem o miesto v škole, keďže väčšina našich tried je momentálne plná a od septembra sa pravdepodobne uvoľní len niekoľko miest.

Prosím vyplňte jednu z online prihlášok nižšie, ak by ste sa k nám chceli pridať. Miesta je potrebné zarezervovať si čo najskôr, keďže ich počet je obmedzený, najneskôr však do stredy, 30. novembra 12:00

CIS Deň otvorených dverí pre 1. stupeň (2.-5. ročník), 5. december 2016

CIS Deň otvorených dverí pre 2. stupeň (6.-12. ročník), 7. december 2016

Potvrdenie účasti dostane po 30. novembri. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

(plagát vytvorila naša študentka Y10 Laura)


Kalendár

Novinky

12. apríl - Deň Knihy

14. apríl - Národný beh Devín

10. máj - Movie Night pre Secondary

14. máj - Koncert Filmovej hudby - Y6/Y7 ročník